Pomysł na weekend

Pomysł na weekendRozrywki obecnie są bardzo różne, ale te rodzinne jednak dość okrojone, schematyczne i powtarzalne. Główny mebel w większości domów to telewizor, a więc zwykle to on króluje w polskich domach zarówno w tygodniu wieczorami, jak i całym weekendami. Do śniadania, do obiadu, do kolacji, w ciągu dnia. Często jest tak, że ani na chwilę nie jest wyłączany. Inna rodzinna weekendowa rozrywka to zakupy, które i tak trzeba zrobić. I tak oto utrudzeni rodzice uciekają od pomysłowości i wszelkiej inwencji twórczej w organizowaniu dla siebie i swoich dzieci miłego, wspólnego czasu. A szkoda. Jakiś krótki, fajny wyjazd na weekend na pewno dobrze by wszystkim zrobił. Odrobina czasu spędzone faktycznie ze sobą nawzajem, a nie w towarzystwie hałaśliwego telewizora jest bardzo istotna w zacieśnianiu więzi rodzinnych. Tak wycieczka to wcale nie musi być nic wielkiego. Wyjazd na weekend to mogą być nawet odwiedziny u babci. Liczy się każda inicjatywa, która choć trochę urozmaici wspólny czas. Jeśli jednak fundusze pozwalają na więcej, można wykazać się większą finezją. Mimo że to niezbyt długi czas, odpowiednio zaplanowana wycieczka może być równie atrakcyjna, co długi wyjazd. Ważne, żeby nie było to zbyt daleko, bo szkoda czasu przecież na długie podróże. W zależności od tego, gdzie, kto mieszka, na pewno w pobliżu jest jakaś piękna okolica. Jeziora, łąki, lasy. Wystarczy malowniczy plener, namioty, plecaki i materace turystyczne oraz odrobina pomysłu. Wyjazd na weekend może przemienić się w miły biwak z grillowaniem i piknikiem w tle. Z dala od miejskiego zgiełku i zasięgu telefonów komórkowych, można świetnie się razem zabawić.

http://katalizatory-opolskie.pl/nysa.html https://www.filtry-dpf-fap.pl/aktualnosci/jak-wypalic-dpf-czyli-regeneracja-filtra-czastek-stalych
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.